SERİDENT, öncelikli olarak diş hekimliği ve diş teknisyenliği cihazları üretmektedir. SERİDENT, teknolojiyi yakından takip eden, kısa zamanda çok işler başaran ve en önemlisi diş teknisyenlerinin ne istediğini bilen bir kuruluştur.

En önemli ilkemiz, “cihaz bir kez alınır” ilkesidir. SERİDENT öncelikle Türk diş teknisyenlerinin istediği Türkiye şartlarına uygun cihazlar ve çok ağır şartlara dayanıklı cihazları üretmek için çalışıyor. Yani makinenin kolay kullanımlı olması için elimizden gelen gayreti, hatta daha fazlasını gösteriyoruz.

Serident 1985 senesinden bu yana diş hekimi unit imalatı ve buhar cihazı, vakumlu karıştırıcı, kalem kumlama cihazları üretmektedir. Buhar cihazi 130 derece buhar ve sıcak su üretmektedir. Yüksek basınçlı buhar cihazi duvara monte olup yer kaplamaz. Su deposu yoktur, suyu dışarıdan kaptan alır 5 dakikada hazır olur. Sanayi tipi olan cihaz ise büyük işerde örneğin 2 metrekare olan bir nesleyi çabucak temizler, küçük olması yer kaplamaması diğer depolu büyük makinalara göre daha ekonomiktir. Cihazda su deposu olmadığından elektrikte yüzde 70 tasarruf sağlar.

ADRES
VALİDEİ ATİK MAHALLESİ AHMETOĞLU MUSALLA SOKAK NO: 10/1 UĞUR APT. ÜSKÜDAR / İSTANBUL / TÜRKİYE

TELEFON
+90 216 532 3919

GSM
+90 542 214 5016

E-MAIL
serident@gmail.com